Dată:: 02.12.2016

De:: Măgureanu David

Subiect:: Psoriazis

Am 16 ani am fost diagnosticat cu psoriazis la vârsta de 13 . Ultimi 3 ani pentru mine au fost un chin , nu puteam sa dorm din cauza durerii pe care mâinile mi-o provocau . La început am avut doar pe un deget iar apoi ușor ușor s-a extins pe toată mâna . In aceasta vara s-a extins si pe a 2-a mâna neobișnuit de repede . Sunt din constanta iar toți medicii la care am fost au rămas surprinși . Aveam degetele umflate simțeam durerea pe os , erau dureri insuportabile . Am cheltuit o groaza de bani Pe tratamente si nimic , dar mi s-a adus la cunoștința ca exista cineva care îmi poate lua durerea exista cineva care tratează orice boala prin plante este vorba de IOAN BARON de la mănăstirea SIHĂSTRIA RARAU . Ma dau de 2-3 saptamâni cu acest tratament pot spune ca nu mai am dureri ma simt de parca nu as avea nimic acum sunt doar niște pete care cu timpul , vor dispărea . FACEBOOK-ul meu este David Mgn numărul meu este 0736089021 nu ezitați sa ma sunați si sa ma întrebați despre tratament . Doresc sa ajut știu ce înseamnă sa ai psoriazis si cum ești privit si ce disconfort îți da aceasta boala . MULTA sănătate si nu ezitați sa ma sunați . !!!

Comentariu nou