Dată:: 12.12.2016

De:: emilia neagu

Subiect:: psoriazis

am citit comentariile de pe acest site si vreau sa va spun ca eu am reusit sa ma vindec de un psoriazis pustulos,pe care il am de 4 ani si care imi cuprinsese o mana si talpa unui picior.De un an de zile urmez tratamentul d-lui Marin Giurea(il gasiti pe net cu acest nume) si,in sfarsit,mi-a trecut si ultimul punct de psoriazis. In principal e vorba de un ceai pe care trebuie sa vi-l procurati de la dansul,prin comanda telefonica si care va tine aproape un an,o tinctura de propolis si excluderea din alimentatie a catorva alimente.Este un om extraordinar,care mi-a insuflat multa incredere de la inceput(am vorbit de cateva ori la telefon) si a-l carui tratament m-a vindecat. Nu mai am nici un punct de psoriazis pe corp,pielea si-a revenit incetul cu incetul,din pacate nu mi-am facut nici o fotografie atunci cand eram afectata de boala. Mai am de urmat tratamentul inca un an,pentru stabilizare ,dar cand vad ca nu mai am nimic(dupa cate tratamente am facut in trecut,cu rezultate temporare),ceaiul pe care il beau mi se pare un dar,nu o corvoada.Acest tratament poate fi un dar pentru fiecare dintre voi,care suferiti de aceasta boala"incurabila".Trebuie numai sa fii perseverent,sa nu intrerupi deloc tratamentul .

Comentariu nou