Dată:: 06.07.2017

De:: Iuliana

Subiect:: Re:baiatul meu a scapat de psoriazis

Nu-i vreo problema atata timp cat el nu mai avea nicio "pata"de psoriazis.Dumnezeu,intr-o zi mi-a dat o idee sa caut pe net cu ce plante se poate trata boala aceasta,pt ca ceaiul costa cam scump pt posibilitatile mele si doream sa stiu ce contine,poate pot sa procur si eu.Am vazut ca ceaiul de catina ajuta in aceasta boala mult si la inceput faceam ceai combinat jumate cu catina,jumate cu cel de la Deniplant .Am tot scazut proportia pana l-am trecut pe catina complet si dupa luni de zile am vazut ca-i merge f.bine,nu-i apare nimic,pielea era curata si frumoasa de parca niciodata n-a avut psoriazis.I-am mai dat vreun an pana mi-a venit ideea sa-i scot treptat si acest ceai sa vad daca-i apare din nou,dupa atatia ani de cand ii disparuse complet.Si am vazut ca merge,a scapat si de chinul asta sa bea atata ceai zilnic.Ii dau toamna catina cu miere,cand e culeasa proaspat,dar ceai nu.Are 18 ani si multumesc lui Dumnezeu pt minunea facuta ca a scapat si drept multumire,spun si la altii sa incerce ceea ce am facut eu.Cand imi aduc aminte ce speriata eram de boala asta si de evolutia ei si ca nu are leac de scapare definitiva,nu-mi vine a crede cat m-a ajutat Dumnezeu,cu ceaiul de la Deniplant si apoi cu cel de catina.Sa ajute Dumnezeu pe toata lumea!

Comentariu nou